BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

 AC Marka Ambulansların Arka Kabin Tıbbi Cihaz, Sistem, Ekipman Donanımının İşçilik Dahil Bakım Onarım Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhal...

 


AC Marka Ambulansların Arka Kabin Tıbbi Cihaz, Sistem, Ekipman Donanımının İşçilik Dahil Bakım Onarım Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/365750

 

1-İdarenin
a) Adı:GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
b) Adresi:İbni Sina Mah. Şehir Hastanesi Kampüsü İl Sağlık Müdürlüğü - Şahinbey / GAZİANTEP 27470 Karataş ŞAHİNBEY/GAZİANTEP
c) Telefon ve faks numarası:03422209614-2200505 - 3422203541
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu hizmet alımın

a) Adı:AC Marka Ambulansların Arka Kabin Tıbbi Cihaz, Sistem, Ekipman Donanımının İşçilik Dahil Bakım Onarım Hizmet Alımı
b) Niteliği, türü ve miktarı:AC Marka Ambulansların Arka Kabin Tıbbi Cihaz, Sistem, Ekipman Donanımının İşçilik Dahil Bakım Onarım Hizmet Alımı (2.400.000 Puan)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Teknik şartnamede belirtilen hususlar çerçevesinde, yüklenici firmanın yetkili servislerinde veya yüklenicinin mobil servislerinde yapılacaktır.
ç) Süresi/teslim tarihi:İşe başlama tarihinden itibaren 8(Sekiz) aydır
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde işe başlanacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:17.04.2024 - 10:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):İl Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binası 2. Kat İhale Salonu ( İbni Sina Mah. Şehir Hastanesi Kampüsü Şahinbey / GAZİANTEP)


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu işin yerine getirilmesi için alınması zorunlu olan ve ilgili mevzuatında o iş için özel olarak düzenlenen sicil, izin, ruhsat vb. belgeler,
İhaleye teklif verecek isteklilerin  tamir, bakım-onarım hizmeti vermeye yetkili olduğuna dair yetkili servis belgesini Yeterlik bilgileri tablosunun ilgili satırında beyan edilecektir. Bu belge idare tarafından ekonomik açıdan en avantajlı 1. ve 2. teklif sahiplerinden teyit edilemeyen belge olarak da istenebilecektir. 
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İstekliler, ihale konusu alımın alt yüklenicilere yaptırmayı düşündükleri kısmını yeterlik bilgileri tablosunda belirteceklerdir.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İsteklinin teklifi kapsamında sunması gerektiği İdari Şartnamenin 7nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler:
Belge AdıAçıklama
Teknik Personelin ÜTS kayıt belgesiTeknik şartnamede belirtildiği şeklide yeterlilik bilgileri tablosunda beyan edilecektir veya idare tarafından istenildiği taktirde sunulacağı belirtilecektir
ÜTS veya Kapsam Dışı Beyanı veya Envanter Kayıt Bilgileriİstekli firmalar teknik şartname ekinde bulunan malzemeler için teknik şartnamede belirtildiği şekilde ÜTS bilgilerini veya Kapsam Dışı Beyanını yeterlilik bilgileri tablosunda beyan edilecektir ya da idare tarafından istenildiği taktirde liste halinde sunulacağı belirtilecektir.
Yetki BelgeleriTeknik şartnamede istenilen yetki belgelerine ait bilgiler yeterlilik bilgileri tablosunda beyan edilecektir veya idare tarafından istenildiği taktirde sunulacağı belirtilecektir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,71
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Teklifi sınır değerin altında kalan isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir

 

#ilangovtr

Basın No ILN02008248

28 Mar 2024 - 00:01 - Resmi İlanlar

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Oluşum Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Oluşum Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gaziantep Oluşum Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gaziantep Oluşum Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.