23 KALEM TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -25 ARALIK GAZİANTEP SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

23 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifl...

23 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2023/1386369

 

1-İdarenin

a) Adı

:

DEVLET HASTANESİ -25 ARALIK GAZİANTEP SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

b) Adresi

:

SARIGÜLLÜK MAHALLESI FEVZI ÇAKMAK BULVARI 25 27060 SARIGÜLLÜK ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP

c) Telefon ve faks numarası

:

03423382525 -Dahili: -1073 - 03423389597

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

23 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

23 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

GAZİANTEP 25 ARALIK DEVLET HASTANESİ -SARF DEPO VE BİYOMEDİKAL TÜKETİM DEPO

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Sözleşme imzalandıktan sonra ihtiyaca binaen sipariş tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü içerisinde peyder pey Biyomedikal Tüketim Deposu ve Sarf Deposu sipariş geçmesi ile teslimata başlanacak olup, sözleşme imzalanmasından itibaren 4 (dört) ay içerisinde teslimat yapılacaktır.

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalanmasın müteakip işe başlanacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

26.12.2023 - 10:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi -Satınalma Birimi


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

Biyosidal Ürün Yönetmeliği kapsamındaki ürünlere teklif verecek istekliler, Biyosidal Ürün Ruhsatnamelerini teklif ekinde sunacaklardır. (El Dezenfektanı)


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1.

4.3.1.1. Ürünlerin piyasaya arzına ilişkin belgelere ait bilgiler:

Ürünün ÜTS Kaydı: Alımı yapılacak olan ürünlerin, ÜTS’de kayıt işleminin tamamlanmış olması gerekmektedir. ÜTS’de “kayıtlı” veya “Sistemde Tekil Ürün Var” durumunda olmalıdır. İstekliler teklif ettikleri ürünlerin ÜTS numaralarını Yeterlik Bilgileri Tablosunun- Mesleki ve Teknik Yeterliliğe İlişkin Bilgiler - Ürün Piyasa Arzına İlişkin Belgeler bölümünde beyan edeceklerdir.

Kapsam dışı olan ürünlerde kapsam dışı beyanı Yeterlik Bilgileri Tablosunun- Mesleki ve Teknik Yeterliliğe İlişkin Bilgiler - Ürün Piyasa Arzına İlişkin Belgeler bölümünde beyan edilecektir.

4.3.1.2. Yetkili kurum ve kuruluşlara kayıtla ilgili belgeler:

Satış Merkezi Yetki Belgesi : İstekli firmalar "Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği" kapsamında Elektronik İhale dosyasında Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi'ne ait bilgilerini Yeterlik Bilgileri Tablosu 7.1.ı. bölümüne, Belge Adı ve Düzenleyen Kurum/Kuruluş Belgenin Tarihi, Sayısı ve Geçerlik Tarihi belirterek beyan edeceklerdir.

Firmanın ÜTS Kaydı : İsteklilerin ÜTS sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.

-Teklif edilen ürünün/ürünlerin imalatçı veya ithalatçısı ise Ürün Takip Sistemine (ÜTS) kayıtlı imalatçı veya ithalatçısı olduğuna dair tanımlayıcı numaralarını,

- Ürünün imalatçı veya ithalatçı firmasının bayii ise, bayii tanımlayıcı numaralarını Yeterlik Bilgileri Tablosunun- Mesleki ve Teknik Yeterliliğe İlişkin Bilgiler - Yetkili Kurum ve Kuruluşlara Kayıtla İlgili Belgeler bölümünde beyan edeceklerdir.

4.3.2. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:

a) İsteklilerce verilen teklif değerlendirmesi sonucunda; Yeterlik Bilgileri Tablosundaki beyan edilen belgelerin, tevsiki ve teyidinden sonra 1’inci ve 2’nci avantajlı firmalardan başlanarak, idaremizin yazılı talebine istinaden 3 (üç) iş günü içerisinde hastanemizin Satın Alma Birimine  tutanakla teslim edilecektir. Numunelerin üzerinde ürün adı, firma adı ve kalem sıra numarası mutlaka yazılı olacaktır. 

b)İhale tarihinden sonra, EKAP üzerinden yapılacak tebligatta belirtilen tarih ve saate kadar numune teslimi yapılmayan teklif kalemi değerlendirmeye alınmayacaktır.  


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.


 

 

 
 

#ilangovtr

Basın No ILN01944659

05 Ara 2023 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Oluşum Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Oluşum Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gaziantep Oluşum Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gaziantep Oluşum Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.