1. HABERLERİ

  2. MRB Gross açıldı
MRB Gross açıldı

MRB Gross açıldı

MRB Gross Market, KÜSGET Sanayi sitesi, Ayakkabıcılar Sitesi Karşısındaki yerinde kapılarını “Çözüm Ortağınız” sloganı ile müşterilerinin hizmetine açtı. Açılışa Gaziantep, iş ve siyaset dünyasından pek çok önemli isim katıldı.

A+A-

Gross Market konseptinin en güzel örneklerinden birisi olarak dizayn edilen ‘Mrb Gross’ iğneden ipliğe, yiyecekten temizliğe, hırdavat ürünlerinden içeceğe kadar aklınıza gelen her tür genel ihtiyaç malzemesi tedariki için, en uygun fiyatlar ve kaliteli ürünlerle hizmet vermek üzere tasarlanmış bir mağaza konseptine sahip.

 

Açılış kurdelesini kesen MRB Gross Genel Müdürü Ali Duygu kısa bir konuşma yaparak, “3 bin metre kare alanda 12 bin çeşit ürüne sahip mağazamızda, gıda, endüstriyel gıda, temizlik, endüstriyel temizlik, ofis-kırtasiye, sarf malzemeleri, züccaciye ve hırdavat çeşitleri bulunmakta. Bizim diğer gross marketlerden farkımız, tedarikimizi direkt olarak üreticiden yapmak ve üreticiden-tüketiciye sistemini gerçek anlamda uygulamaktır. Aracı kullanmayan bir konsept mağazacılık hizmeti veriyoruz. Böylece fiyatlarımız da daha uygun oluyor. Hem ev müşterileri, hem toptan müşteri hem de bakkal, market gibi müşterilere hizmet verebiliyoruz. Fiyatlar konusunda o kadar iddialıyız. Gaziantep’in en büyük ve en çok kategori ve çeşit bulunduran mağazasıyız. İddialıyız. İddialarımızı ispatlamak üzere tüm Gaziantepli hemşehrilerimizi mağazamıza davet ediyoruz.” dedi.

 

Tedarikçiler ve destek hizmetler hariç, 20 kişiye istihdam sağlayacak olan MRB Gross, Gaziantep’in en büyük gross marketini, Emine Bingöl Hanımefendinin yatırımıyla gerçekleştirmiş. Genel Müdür Ali Duygu, pek çok kişinin yatırım yapmaktan imtina ettiği pandemi döneminde böyle büyük ve istihdam sağlayan bir projeye kaynak ayırdığı için Emine Bingöl’e teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler