1. HABERLERİ

  2. ASİMETRİ TASARIM MAĞAZASI AÇILDI
ASİMETRİ TASARIM MAĞAZASI AÇILDI

ASİMETRİ TASARIM MAĞAZASI AÇILDI

Özel tasarım avize modelleri ile sektörde farklılık katmak amacıyla kurulan “Asimetri Tasarım’’ mağazası düzenlenen bir törenle açıldı. İş yeri sahibi Ali İhsan Harbutluoğlu, mağazada çok özel tasarımların yer aldığını söyledi.

A+A-

Gaziantep’te özel avize tasarımlarının yer aldığı  “Asimetri Tasarım” mağazası düzenlenen bir törenle açıldı.

 “Asimetrik Tasarım” mağaza açılışına  Gaziantep Elektrikçiler Odası Başkanı Sadık Keş’in yanı sıra çok sayıdaseçkin davetli katıldı.
Tasarım bölümünden mezun olan oğlu ve Makine Mühendisi damadı ile  birlikte  “Asimetri Tasarım” mağazasını kurduklarını belirten Ali İhsan Harbutluoğlu,  “ Biz ilk olarak sektöre 1971 yılında elektrik sektöründe daha sonra 1986 yılında metal sektöründe başladık.  2021 yılında ise özel tasarım avizeler ve aydınlatmalar aynı zamanda dış mekan bahçe aydınlatma tarzında ve iç mekan tasarımları yapmaktayız. Kendi çizgimizde üretmekte olduğumu özel tasarım aydınlatma modellerimiz ile sektöre bir farklılık katmak istedik. Oğlumun tasarım bölümü mezunu olması ve damadımın makine mühendisi olması bize “Asimetri Tasarım” mağazasını açma fikri verdi.  Bizde ortak iş birliğinde bu mağazayı açtık. Tabi ki bizden başka tasarım aydınlatma modelleri üreten mağazalar var. Fakat biz kendi çizgimizde kimsede daha önce olmayan özel tasarımlar üreterek çalışıyoruz. Daha öncede dış mekan, bahçe aydınlatmaları gibi üretimlerimiz oluyordu ama showroom yoktu. Bizde ortak fikir ile böyle bir şey yapmak istedik. Yaklaşık 13 tane kendi özel tasarımlarım modellerimiz var. Ayrıca genellikle led ampül üzerine ve gün ışığı üzerine tasarımlar üretiyoruz. Özel tasarım avizelerimizin hepsi tasarruflu led ve verimliliği yüksek led kullanılarak üretilmektedir. Biz adım adım kendimizi ispatlayarak gelmeye çalışıyoruz inşallah birkaç yıl içerisinde kendimizi ispatladıktan sonra tabi ki bir takım düşüncelerimiz var. Ama şu an için ilk hedefimiz bu özel tasarım avize modellerimizi sektöre tanıtmak.” dedi.

Daha sonra  “Asimetri Tasarım” mağazasını açılışı Gaziantep Elektrikçiler Odası Başkanı Sadık Keş, iş dünyasından önemli isimlerin katılımı ile  gerçekleşti. Başkan Keş, “Kentimize  ve herkese hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” dedi

Önceki ve Sonraki Haberler