1. HABERLERİ

  2. GOLDENYUM’DAN KIRTASİYE DESTEĞİ
GOLDENYUM’DAN KIRTASİYE DESTEĞİ

GOLDENYUM’DAN KIRTASİYE DESTEĞİ

Goldenyum Yumurta Genel Müdürü Doğan Öztürk , en iyi yatırımın insana ve eğitime yapılan yatırım olduğunu belirterek, bu kapsamda Oğuzeli ve köylerindeki yoksul ailelerin çocuklarına kırtasiye yardımı yaptıklarını söyledi.

A+A-

Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi ve  köylerindeki okullarda, eğitim gören yoksul çocuklara yaklaşık 350 adet çanta ve kırtasiye malzemeleri  yardımı yapıldı.

Gaziantep’te kurulu  Goldenyum Yumurta firması, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yardımlarını sürdürüyor. Bu anlamda Oğuzeli merkez ve  köylerinde eğitim ve öğrenim  gören yoksul ailelerin çocuklarına çanta ve kırtasiye malzemeleri  yardımında bulunan firma, çocukların gönlünü  kazandı.
 
ELİMİZİ TAŞIN ALTINA  KOYDUK
Goldenyum Yumurta Genel Müdürü  Doğan Öztürk , en iyi yatırımın insana ve eğitime yapılan yatırım olduğunu belirterek, sosyal sorumluluk projelerinin artarak devam edeceğini söyledi. Öztürk ’’Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha da iyi bir eğitim alabilmesi için elimizi taşın altına koyduk. Bu anlamda  Oğuzeli ve köylerindeki yoksul Ailelerin çocuklarına destek olmaya çalıştık. Çanta ve kırtasiye yardımı yaptık.’’ Diye konuştu.
 
HEM BİZ HEM ÇOCUKLAR MUTLU OLDU

Çocukların yüzlerindeki gülümsemenin kendilerine büyük moral kaynağı olduğunda belirten Öztürk ‘’ Destek olmaya çalıştığımız çocukların yüzlerindeki masumiyet ve mutluluk bize, büyük  sevinç kaynağı oldu. Bu tür yardımlarımız imkanlarımız ölçüsünde devam edecek. Çocuklarımızın her anlamda donanımlı yetişmesi için desteklerimiz sürdüreceğiz’’ dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler