1. HABERLERİ

  2. ONLAR ERDİ MURADINA
ONLAR ERDİ MURADINA

ONLAR ERDİ MURADINA

Gaziantep Medya sektrörünün emektar isimlerinden Mehmet Alıcı’nın oğlu, Vizyon Medya Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Alıcı ve Aksoy ailesinin güzel kızları Gökçe bir ömür boyu mutluluğa evet dediler. Genç çiftin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.

A+A-

Gaziantep medya sektörünün emektar ve sevilen ismi Mehmet Alıcı’nın yakışıklı oğlu Vizyon Medya yönetim kurulu başkanı Yunus Emre Alıcı ve Aksoy ailesinin güzel kızları Gökçe rüya gibi düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

 
Gaziantep, Alleben Göleti içerisinde bulunan Marina Restoran’da gerçekleşen masal gibi düğün ve nikah törenine STK temsilcileri, medya mensupları iş ve siyaset dünyasından birçok davetli katıldı.
 
NİKAH CÜZDANINI MİLLETVEKİLİ SERMET ATAY TAKDİM ETTİ
 
Marina Restoranda gerçekleşen ve Fatma Şahin’in kıydığı nikah akdine, AK Parti Gaziantep milletvekili Ahmet Uzer,  MHP Gaziantep milletvekili Sermet Atay, Gaziantep Gazeteciler Cemiyet Başkanı İbrahim Ay, Sanko Üniversitesi Genel sekreteri Yusuf Ziya Yıldırm, Gaziantep Basketbol Genel Menajeri Boray Dai, Ali Adıgüzel, Hakkı Kılıç ve  Mehmet Hamzaoğlu şahitlik etti.
 
Nikah Cüzdanını Geline takdim eden milletvekili Atay şu ifadeleri kullandı.
 
“Birbirinizi sevin sayın ve en önemlisi dinleyin, dinlemeden başaramazsınız ve öğrenemezsiniz. Yeni çiftlerimize, ömür boyu saadetler diliyorum “ ifadelerini kullandı.

Ay Medya Grup olarak yeni çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Önceki ve Sonraki Haberler