1. HABERLERİ

  2. Sezay Koçak, ölüm yıl dönümünde evinin önünde anıldı

Sezay Koçak, ölüm yıl dönümünde evinin önünde anıldı

Gaziantep’te, boşanma aşamasında olduğu eşiyle tartıştıktan sonra evinin balkonundan düşerek şüpheli şekilde hayatını kaybeden Sezay Koçak Özahi, ölümünün birinci yılında ailesi, yakınları ve arkadaşları tarafından olayın yaşandığı apartmanın önünde anıldı.

A+A-

Olay, 3 Eylül 2020 tarihinde Şehitkamil ilçesi Güvenevler Mahallesi';nde yaşandı. İddiaya göre, iki çocuk annesi Sezay Koçak Özahi, bilinmeyen bir nedenle üçüncü kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Yaşanan olayın ardından intihar şüphesi üzerinde durulurken, talihsiz kadının ailesi ve yakınları, olayın intihar değil, şüpheli bir cinayet olduğunu ifade etti. 
Bir yıl önce yaşanan olayın ardından dava süreci devam ederken talihsiz kadın, ailesi, yakınları ve arkadaşları tarafından olayın yaşandığı apartmanın önünde anıldı. Olay mahallinde basın açıklaması yaparak Sezay';ın hayatını kaybettiği noktaya beyaz karanfil bırakan ailesi, ';adalet'; çağrısında bulundu. Aile, kızları Sezay Koçak Özahi';nin intihar etmediğini, eşi A.Ö. tarafından öldürüldüğünü iddia etti. 

Önceki ve Sonraki Haberler