1. HABERLERİ

  2. BOZAN AİLESİNDEN MUHTEŞEM NİKAH
BOZAN AİLESİNDEN MUHTEŞEM NİKAH

BOZAN AİLESİNDEN MUHTEŞEM NİKAH

Gaziantep’in tanınmış ailelerinden olan Bozan ailesine mensup Sultan ve Mehmet Bozan çiftinin oğulları Bekir ile Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma ve Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Celal Özsöyler-Olcay Özsöyler çiftinin kızları Pelin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun gerçekleştirdiği nikah töreniyle yaşamlarını birleştirdiler. Törene çiftin akraba ve dostlarının yanı sıra, Gaziantep iş, siyaset ve STK dünyasının pek çok ismi katıldı.

A+A-

Gaziantep’in tanınmış ailelerinden olan ve kente büyük katkılar sunan Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Celal ve eşi Olcay Özsöyler çiftinin güzeller güzeli kızı Pelin ile Sultan ve Mehmet Bozan çiftinin yakışıklı oğulları Bekir, Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

Nikah törenine kentin iş ve siyaset dünyasından önemli simalar, oda başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Celal Özsöyler, nikahta davetliler ile tek tek ilgilendi.

 

BOL ŞAHİTLİ NİKAH TÖRENİ

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun kıydığı nikahta şahit olarak Gaziantep’in 22 önemli ismi hazır bulundu. Genç çiftin şahitliklerini, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Müslüm Yüksel, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Yusuf Kaya, Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı, Oğuzeli Kaymakamı Büşra Uçar, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Av. Osman Toprak, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sezer Cihan, Oğuzeli Belediye Başkanı M. Sait Kılıç, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru, GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, AK Parti İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci, CHP İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, Gelecek Partisi İl Başkanı Bekir Öztekin, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım  Güvenoğlu yapı  inşaat yönetim kurulu Başkanı  Güven Öztürk ve  İbrahim Demir yaptı.

Önceki ve Sonraki Haberler