1. HABERLERİ

  2. Nizip Belediyesi ilçenin her noktasına ulaşımı kolaylaştırıyor
Nizip Belediyesi ilçenin her noktasına ulaşımı kolaylaştırıyor

Nizip Belediyesi ilçenin her noktasına ulaşımı kolaylaştırıyor

Nizip’in tüm bölgelerine ulaşımı kolaylaştırmak için çalışmalarını sürdüren Nizip Belediyesi ekipleri, Gürbaşak ve Duraklı Mahalleleri arasında yol iyileştirme ve genişletme çalışması başlattı.

A+A-

Konuyla ilgili açıklama yapan Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, ‘’Hızla gelişen ve değişen ilçemizin tüm bölgelerine ulaşımı kolaylaştırmak, araç ve yaya trafiğindeki akıcılık düzeyini artırmak ve güvenli yollar yapmak adına çok yoğun çalışıyoruz” dedi.
İlçe merkezinden kırsala kısacası ilçenin dört bir tarafına ulaşımı kolaylaştırmak adına yol yenileme ve genişletme hizmetlerine büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Sarı, ‘’İlçemizin çehresini değiştiren yatırımlarımızı sağlıklı, planlı ve geleceğe dönük bir bakış açısıyla uygulamaya devam ediyoruz. İlçemizin her alanda gelişiminde farklı bir öneme sahip olan ulaşım ağımızdaki konfor seviyesini artırmak adına gece gündüz demeden çaba sarf ediyoruz.  Böylelikle Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin gayretli çalışmalarıyla ilçemizin en ücra noktasına kadar kaliteli hizmetler ulaştırıyoruz. Kırsal bölgelerdeki yaşam seviyesini daha iyi noktaya taşıma gayretlerimiz kapsamında Gürbaşak ve Duraklı Mahallelerimiz arasında alternatif yol güzergâhları açarak bölgedeki vatandaşlarımızı güvenli yollarla buluşturuyoruz’’ dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler