1. HABERLERİ

  2. Atay'dan Buldan'a sert tepki!
Atay'dan Buldan'a sert tepki!

Atay'dan Buldan'a sert tepki!

MHP, MYK üyesi 27. dönem MHP Gaziantep Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkan Vekili Sermet Atay, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ın Gaziantep ziyaretinde konuştuğu kürsüde “HDP Antep İl Örgütü” yazmasına sert tepki gösterdi.

A+A-

Atay, “Antep değil! GAZİANTEP! Yazacaksınız ve unutmayacaksınız, unutamayacaksınız! Size unutturmayacağız” diyerek tepkisini gösterdi.
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Gaziantep’e geldi. Buldan, partisinin il binası önünde düzenlenen "Halkla Buluşma" programında konuştu. Programda konuşma kürsüsünde “HDP Gaziantep İl Örgütü” yerine “HDP Antep İl Örgütü” yazması sosyal medyada tepki aldı.
Tepki verenlerden birisi de  MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay’dı. Atay Attığı twitinde “HDP-PKK’li Pervin Buldan Gaziantep’te basın toplantısı düzenlemiş. Hoşgeldin diyemeyeceğim! Ama size bir şey diyeceğim! Konuştuğun kürsünün önüne ‘Antep’ yazmışlar. Önce öğrenmen gereken Antep değil! GAZİANTEP! Yazacaksınız ve unutmayacaksınız, unutamayacaksınız! size unutturmayacağız!” ifadeleri ile Buldan’a olan tepkisini gösterdi.

Önceki ve Sonraki Haberler