1. HABERLERİ

  2. Abdi’de pürüz
Abdi’de pürüz

Abdi’de pürüz

Gaziantep Futbol Kulübü’nün yaklaşık 1 aydır peşinde olduğu ve ilk etapta da anlaşma sağladığı Ali Abdi çeşitli bahaneler öne sürerek Gaziantep’e gelmedi.

A+A-

Kırmızı siyahlı takımın teknik direktör Erol Bulut’un da isteği doğrultusunda görüşmelere başladığı Ali Abdi’ye 400 bin euro’luk teklif yapıldı. Gaziantep’in teklifini kabul eden Ali Abdi aradan bir kaç gün geçtikten sonra kırmızı siyahlı kulübe bu rakamın düşük olduğunu ve 600 bin euro talep ettiğini iletti. Yaşanan bu fiyat anlaşmazlığı sonrası buna rağmen görüşmeleri devam ederken Gaziantep cephesinden oyuncuya 575 bin euroluk teklif yapıldı. Maddi anlamda aradaki pürüzleri gideren ve Ali Abdi’nin istediği rakamı veren kırmızı siyahlılar bu kez başka bir şok yaşadı. 
 
İKİ KEZ BİLETİ ALINDI GELMEDİ
 
Rakamsal anlamda herhangi bir pürüz kalmayan görüşmeler sonucunda Ali Abdi gelmeyi kabul etsede bu kez uçak bileti alındıktan sonra; “ Gaziantep’i beğenmedim. Şehirde daha önce bomba patlamış. Suriye’ye yakın ve riskli” diyerek farklı dalavereler peşine düşünce bu durum karşısında Gaziantep FK’nın da transferden vazgeçtiği öğrenildi. 

Önceki ve Sonraki Haberler