1. HABERLERİ

  2. BOL ŞAHİTLİ NİKAH
BOL ŞAHİTLİ NİKAH

BOL ŞAHİTLİ NİKAH

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Latif Karadağ’ın güzel kızı Dr.İrem Zehra ile Bilgiç Ailesi’nin yakışıklı oğlu Dr.Metin Bilgiç düzenlenen muhteşem bir törenle bekarlığa veda ettiler.Genç çiflerin nikah şahitliğini ise tam 30 kişi yaptı.

A+A-

Gaziantep’in sevilen bürokratlarından Latif Karadağ’ın kızı İrem Zehra ile Bilgiç Ailesi’nin oğlu Metin’in düzenlenen görkemli bir törenle dünyaevine girdiler.

Gaziantep’in üst düzey bürokratları, siyasetçileri ve iş adamlarından oluşan 30 kişi yaptı.Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen nikahı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu kıyarken genç çift, evlilik cüzdanlarını Vali Davut Gül’ün elinden aldı.

MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNUYORDU

Latif Karadağ-Ayşegül Karadağ çiftinin kızı İrem Zehra ile Sivaslı çift Seyhan Bilgiç-Abdülgani bilgiç çiftinin doktor oğlu Metin Bilgiç Şehitkamil Kültür ve Kongre Mekrezi’nde gerçekleştirilen nikah töreni ile evlendi. Genç çiftin nikah töreninde Karadağ ve Bilgiç aileleri nikah törenine katılan davetlileri kapıda karşılarken genç çiftin mutlulukları ise gözlerinden okunuyordu.

EVLİLİK CÜZDANINI VALİ DAVUT GÜL VERDİ

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları Doktoru olan İrem Zehra Karadağ ile aynı hastanede kendisi gibi Doktor olan Metin Bilgiç’in nikah şahitliğini Gaziantep Valisi Davut Gül, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Gaziantep’in ilçelerinin kaymakamları, Gaziantep’in oda ve STK temsilcileri ve iş ve siyaset dünyasından oluşan 30 kişilik bir ekip yaptı. Genç çiftin evlilik cüzdanını Vali Davut Gül verirken nikah törenine şehir dışındaki programından dolayı katılamayan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin gönderdiği mesaj ile Karadağ ve bilgiç aileleri ile genç çifti tebrik etti.

Latif Karadağ-Ayşegül Karadağ çiftinin kızı İrem Zehra ile Sivaslı çift Seyhan Bilgiç-Abdülgani bilgiç çiftinin doktor oğlu Metin Bilgiç’e Ay Medya olarak ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

HÜSEYİN AKÇAAY

Önceki ve Sonraki Haberler