1. HABERLERİ

  2. ONLAR ERDİ MURADINA...
ONLAR ERDİ MURADINA...

ONLAR ERDİ MURADINA...

Nursel-Metin Sabuncu’nun biricik oğlu Hayri Can ile Ayten-Mehmet Ökkeş Kamışlı’nın biricik kızı Özge,ömür boyu birlikteliğe ‘Evet’ dediler

A+A-

Gaziantep medya camiasının  sevilen isimlerinden Metin Sabuncu’nun oğlu Hayri Can, düzenlenen  nikah töreni ile  bekarlığa veda etti

Nursel-Metin Sabuncu’nun  biricik oğlu Hayri Can ile Ayten-Mehmet Ökkeş Kamışlı’nın  biricik kızı Özge,ömür boyu birlikteliğe ‘Evet’ dediler.Şehitkamil Kongre ve Kültür  Merkezi’nde gerçekleştirilen nikah törenine çok sayıda davetli katıldı.

Nursel-Metin Sabuncu’nun  biricik oğlu Hayri Can yakışıklılığı ile dikkat çekerken, Ayten-Mehmet Ökkeş Kamışlı’nın  biricik kızı Özge’de güzelliği ile tüm dikkatleri üzerlerine topladılar.

Genç çifleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan sevenleri ‘’Allah nazardan korusun. Biribirlerine çok yakıştılar.Ömür boyu mutlu olsunlar’’ şeklinde iyi dileklerini ilettiler.

Gaziantep’teki iş dünyasını, bürokratları ve gaziantep basınının bir araya getiren nikah töreninde genç çiflerin mutlulukuları gözlerinden okunurken, Ay Medya grup olarak genç çiflere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

HÜSEYİN AKÇAAY

Önceki ve Sonraki Haberler