1. HABERLERİ

  2. Başkanları, Tuncel gezdirdi
Başkanları, Tuncel gezdirdi

Başkanları, Tuncel gezdirdi

CHP Belediye Başkanları Çalıştayı’na katılmak üzere Gaziantep’e gelen belediye başkanları , kenti gezerek vatandaşların sorunlarını dinlediler.Gezide belediye başkanlarına eşlik eden CHP ‘li Av. Nesrin Tuncel, belediye başkanlarına Gaziantep’in misafirperverliğini göstermeye çalıştı

A+A-

EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTAN MUTLUK DUYUYORUZ
Daha önceki dönemde  CHP Şehitkamil ilçe belediye başkan adayı olan Av. Nesrin Tuncel, CHP’li başkanlara ev sahipliği yapmaktan mutlulk duyduğunu belirterek ‘’ CHP olarak büyük bir organizsyona ev sahipliği yapıyoruz.  Ben ve arkadaşlarım, Fethi Yaşar(Yeni mh) Mustafa Kaleoğlu(Kumluca) M.Ali Yılmaz (Gazipaşa) Hüseyin Görgülü (Giresun Piraziz) Şerdil Dara Odabas( Kadıköy) Ilhami Bozan (Nurhak) Haluk Çömertoglu (Arapgir) Cafer Kırmızıçicek (Nazimiye) Ruhan Alan (Pertek) Müslüm Tosun (Pülümür) belediye başkanlarına belirlenen bölgeleri gezdirerek vatandaşlarla sohbet etmelerine yardımcı olduk.’’ dedi.
CİNDERESİ VE GAZİKENT’TE  VATANDAŞLARI DİNLEDİLER.
Tuncel  ‘’1.Etap Cuma günü saat 13.30 dan itibaren Cinderesi Mesut Düğün salonu önünden başlayarak ,Anka hastanesi önünde tamamlandı. 2.etap Gazikent Vitaline Tıp Merkezi önünden başlayıp , Arçelik bayii önünden esnafla buluşulup,2715 nolu cadde ile 2016 caddenin kesiştiği pazarda halkla sohbetten sonra son buldu. Başkanlarımız vatandaşların sorunlarını dinleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi’’ diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler