1. HABERLERİ

  2. KADIN KOOPERATİFLERİ BULUŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
KADIN KOOPERATİFLERİ BULUŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KADIN KOOPERATİFLERİ BULUŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kadın Kooperatifleri Güneydoğu Anadolu Buluşması 8 ilin katılımı ile Şanlıurfa’da gerçekleştirildi. Gaziantep Valisi Davut Gül ve eşi Gülden Gül ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin online olarak katıldığı toplantıya Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık başkanlık etti.

A+A-

Şanlıurfa';da gerçekleşen ve 8 ilin online katıldığı Kadın Kooperatifleri Güneydoğu Anadolu buluşması Aile Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ın katılımı ile Şanlıurfa’da gerçekleşti.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ın başkanlığında, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt ve Şırnak illerimizin online katılımlarıyla, ‘Kadın Kooperatifleri Güneydoğu Anadolu Buluşması’ programına Şanlıurfa ev sahipliği yaptı.
Kadın Kooperatifleri Güneydoğu Anadolu Buluşması’ programına Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Bakan Yardımcısı İsmail Ergüneş, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, ilçe belediye başkanları ve AK Parti teşkilatı katıldı.
Gerçekleşen programda Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt ve Şırnak illeriyle online olarak gerçekleştirilen görüşmelerle kadın kooperatifçiliği alanında iş birliklerini geliştirmek, farkındalık yaratmak ve iyi uygulamaları yaygınlaştırmak üzerine konuşuldu.
HÜSEYİN AKÇAAY

Önceki ve Sonraki Haberler