1. HABERLERİ

  2. GAGİKAD GENÇLERİN YANINDA
GAGİKAD GENÇLERİN YANINDA

GAGİKAD GENÇLERİN YANINDA

GAGİKAD yönetim Kurulu Başkanı Dr Beril Leylek “ il milli eğitim müdürümüz sayın Yasin Tepe ile görüştük , ortak iştişarede bulunduk , öncelikle bizi kabulünden dolayı kendisine çok teşekkür ederim,GAZİANTEP de üniversite sınavlarına girecek gençlerimize doğru takdik ve sınav eğitimi vermeyi hedefledik. Biliyorsunuz herşey dersi bilmekten geçmiyor . İyi konsantrasyon ve doğru manevralar ile sınav başarısı artırılıyor . Hedefimiz gençlerimize bu eğitim toplantısı ile daha iyi sonuçlara ulaşmalarını sağlayabilmek, faydamız olursa gurur duyarız. “ dedi.

A+A-

Gaziantep';in başarılı iş kadınları İl Milli Egitim Müdürü Yasin Tepe’yi makamında ziyaret etti. ‘’Panik yok”  GAGİKAD GENÇLERİN YANINDA adlı , 6 Haziran Pazar akşamı saat 20:00 da yapılacak olan Toplumsal hizmet anlayışı ile düzenlenecek webinar  toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe davet edildi
 
Gaziantep Girişimci İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu başkanı Dr.Beril Özlem LEYLEK ve Yönetim Kurulu Heyeti ile İl Milli Egitim Müdürü Yasin Tepe’yi  makamında ziyaret etti Gaziantep’in  eğitim durumu hakkinda bilgi alan heyet ,Gaziantep  için farklı projele  yapmak adına fikir paylaşımında bulundu.
PANİK YOK
“Panik yok”  GAGİKAD GENÇLERİN YANINDA adlı ,6 Haziran Pazar akşamı saat 20:00 da yapılacak olan Toplumsal hizmet anlayışı ile düzenlenecek webinar  toplantısina İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe davet edildi.Toplumsal fayda  kapsaminda yapılacak olan toplantıya  Gaziantep Valisi Davut Gül’ün gençlere destek vermek için katılacağı bildirildi.       
İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ
Üniversite sınavına 20 gün kala sınava girecek öğrencilerimize , son düzlükte, netlerinin nasıl arttırılacağı, ailelerin onlara nasıl faydalı olacağı,stres yönetimi, ve doğru kodlama  teknigi ,sınavın son bölümündeki atak bildirimi konularını içeren  ve üniversite sınavında başarıyı arttirmaya yönelik bir dijital açık oturum düzenleyen GAGİKAD şehir için faydalı olabilecekleri her konuda iş birliğine hazır olduklarını belirtti. 
FAYDAMIZ OLURSA GURUR DUYARIZ
Digital açık oturumda gençlerin ve velilerin de kafalarında Kİ soruların ,canlı olarak yazılarak  GAGİKAD Yönetim kurulu üyesi açık oturum moderatörü Melis Sökücü’ye iletilerek uzmanlara sorulup cevaplanabileceği  bilgisini veren  Başkan Beril  “Her şey  gençlerimiz için ,gelecek onların , istedikleri mesleklerde okuyabilmeleri için biz her daim yanlarında olacağız “dedi.
HÜSEYİN AKÇAAY

Önceki ve Sonraki Haberler