1. HABERLERİ

  2. GÜL: “Bu şehrin her şeyi güzel”
GÜL: “Bu şehrin her şeyi güzel”

GÜL: “Bu şehrin her şeyi güzel”

Gaziantep Valiliğinin, pandeminin yaralarını sarmak amacıyla düzenlediği yardım kampanyaları toplumun tüm kesimlerinden destek görüyor.

A+A-

Gaziantep Valiliğinin, pandeminin yaralarını sarmak amacıyla düzenlediği yardım kampanyaları toplumun tüm kesimlerinden destek görüyor.

 CHP İl Başkanı Neşet Uçar da, imkanı olan vatandaşları Zimem Defteri uygulamasına destek vermeye çağırdı.

GAZİANTEP ÖNCÜ OLDU

Gaziantep her anlamda Türkiye’ye öncü olmaya devam ediyor. Gaziantep Valiliğinin koordinasyonu ile Ramazan Bayramı öncesi Zimem Defteri geleneğini başarılı bir şekilde hayata geçirerek hem yoksul vatandaşın, hem de yüzlerce bakkal ve fırıncının yüzünü güldüren uygulama Türkiye genelinde büyük alkış aldı. Gaziantep’in ardından çok sayıda il ve ilçede de benzer uygulamaların başlatılması dikkat çekti. 

CHP İL BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR

CHP Gaziantep İl Başkanı Neşet Uçar, Twitter hesabından Vali Davut Gül’e Zimem Defteri geleneğini başarılı bir şekilde hayata geçirmesinden dolayı teşekkür etti. CHP İl Başkanı Uçar sosyal medya hesabından, “Vatandaşlarımızın yararına olan, içerisinde bulunduğumuz zorlu şartlarda vatandaşımızı ve küçük esnafımızı bir nebze olsun rahatlatan bu uygulama için Valimiz Sayın Davut Gül’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İl Başkanı Uçar, sosyal medyadaki paylaşımında ayrıca, imkanı olan tüm yurttaşları Gaziantep Valiliği tarafından düzenlenen yardım kampanyalarına katılmaya davet etti.

GAZİANTEP MODELİ

Vali Davut Gül de, CHP İl Başkanı Neşet Uçar’a, sosyal medya hesabından teşekkür ederek, “Çok teşekkür ederim başkanım. Bu şehrin her şeyi güzel” şeklinde yanıt verdi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler