1. HABERLERİ

  2. BİZLERE EMANET YETİM VE ÖKSÜZLER
BİZLERE EMANET YETİM VE ÖKSÜZLER

BİZLERE EMANET YETİM VE ÖKSÜZLER

Gaziantep Valiliği öncülüğünde başlatılan “Bir Çocuk Bir Dilek” projesi kapsamına bir destekte iş insanı Asım Kökoğlu’ndan geldi. Kökoğlu’ bu kampanya ile 100’ün üzerindeki yetim ve öksüzün çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve tablet gibi dileğini yerine getirdi.

A+A-

Gaziantep Valiliği öncülüğünde başlatılan “Bir Çocuk Bir Dilek” projesi kapsamına bir destekte  iş insanı Asım Kökoğlu’ndan geldi.  Kökoğlu’ bu kampanya ile 100’ün üzerindeki yetim ve öksüzün çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve tablet gibi dileğini yerine getirdi.

Ramazan Bayramı öncesi Gaziantep Valiliği öncülüğünde başlatılan “Bir Çocuk Bir Dilek’’ projesine iş dünyası büyük ilgi gösteriyor. Öksüz ve yetim çocukların isteklerini yerine getirmek için yarışan iş dünyasından iş insanı Asım Kökoğlu, 100’ün üzerindeki yetim ve öksüzün çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve tablet gibi dileğini yerine getirdi.

EN FAZLA BU KAMPANYA BENİ MUTLU ETTİ

İhtiyaç sahiplerine yardım etmekten mutluluk duyduklarını belirten iş insanı Asım Kökoğlu, imkanlar ölçüsünde ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya ve sıkıntılarını gidermeye çalıştıklarını söyledi. Kökoğlu ‘’Köksan olarak bugüne kadar farklı alanlarda çok sayıda hayır işinde bulunduk ve bulunmaya da devam edeceğiz. Ancak bugüne kadar yaptığımız hayır işlerinde beni en fazla yetimlerin ve öksüzlerin  dileklerini gerçekleştirmek için düzenlenen bu kampanyaya katılmak mutlu etti. ‘’ dedi.

YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER

Yardımların organize edilmesinde emeği geçelere teşekkür eden Kökoğlu ‘’Valiliğimiz tarafından başlatılan bu kampanya ile 100’ün üzerindeki yetimimizin çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve tablet gibi dileğini yerine getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 

Yetimler bizlere bir emanettir. Toplum olarak yetimlerimizin daha güzel bir yarınlara kavuşmaları için gereken desteği vermek hem bir vefa hem de borçtur. Çünkü yetim gülerse dünya güler. Mübarek Ramazan Bayramı öncesi böylesine güzel ve anlamlı bir kampanyayı başlatan başta Valimiz Sayın Davut Gül olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.’’ Dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler