1. HABERLERİ

  2. Dubai Gulfood’a Mahmood damga vurdu
Dubai  Gulfood’a Mahmood damga vurdu

Dubai Gulfood’a Mahmood damga vurdu

Dubai'de düzenlenen 26. Gulfood Fuarında Mahmood Tea ve Mahmood Coffee ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor. Dubai 26. Gulfood Fuarı'nda Türkiye'nin en önemli dünya markaları arasında yerini alan Mahmood Tea ve Mahmood Coffee fuar süresince ziyaretçilere ikram edilecek. Mahmood Tea ve Mahmood Coffee dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

A+A-

Altunkaya Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, Mahmood’u Ortadoğu pazarında lider olduğunu belirterek, “Mahmood markası çatısı altında Mahmood Coffee ve Mahmood Tea ile dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi. Dubai’de bu yıl 26. kez düzenlenen ve uluslararası gıda sektörünün en büyük fuarı olarak kabul edilen Gulfood 2021 Gıda Fuarı yoğun bir katılımcı ve ziyaretçi ilgisiyle devam ediyor. Yaklaşık bir milyon metrekarelik alana yayılan 5 binden fazla uluslararası katılımcı firmanın temsil edildiği fuarda 20 binden fazla markalı ürün sergileniyor.


BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Fuarda, Altunkaya Şirketler Grubu’nun dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mahmood markası ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor. Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, Mahmood’un yüzde yüz yerli bir marka olduğunu ifade ederek, bugüne kadar özellikle Ortadoğu pazarında büyüyerek bir dünya markası haline geldiğini kaydetti.

VERİMLİLİĞİMİZİ SÜREKLİ ARTIRIYORUZ

Türkiye';nin en büyük hazır kahve ve sıcak içecek üretim tesislerine sahip olan Mahmood’un, Tea ve Coffee markalarıyla 30 yılı aşkın tecrübesiyle dünya markalarıyla rekabet edebilen global bir marka olma yolunda ilerlediğini söyleyen Altunkaya, “Üretim kapasitesi ve kalitesi ile dünya standartlarında entegre bir tesis olan fabrikalarımızda, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kapasitemizi ve verimliliğimizi sürekli artırıyoruz” diye konuştu.

MAHMOOD';U BİR TÜRKİYE MARKASI OLARAK DÜNYAYA DUYURDUK

Ortadoğu pazarında lider olan Mahmood';u bir Türkiye markası olarak dünyaya duyurduklarına vurgu yapan Altunkaya, şunları kaydetti: “Mahmood markası çatısı altında Mahmood Coffee ve Mahmood Tea markalarıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Mahmood Coffee global pazarlarda yakaladığı bu başarıyı Türkiye piyasasında taçlandırmak için faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Geniş ürün gamımız tüm kahve severlere hitap ediyor. Gold, klasik, 2’si 1 arada, 3’ü 1 arada ve Türk kahvesi gibi Türkiye’de de bolca tüketilen kahve çeşitlerinin yanı sıra, sektördeki yeni trendleri takip ederek Cappuccino, Latte ve Espresso gibi yeni nesil kahve ürünlerini de geliştiren ve tüm dünyadaki müşterilerine ulaştıran markamız, kahve dışı sıcak içeceklerden sıcak çikolata ve salep gibi alışkın olduğumuz lezzetleri de ürün gamında bulunduruyor.”


 

Önceki ve Sonraki Haberler