1. HABERLERİ

  2. Ömer Kantar adaylığını açıkladı
Ömer Kantar adaylığını açıkladı

Ömer Kantar adaylığını açıkladı

Kantar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kantar, sektördeki sorunlara katkı sağlamak için Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği başkanlığına aday olduğunu da açıkladı.

A+A-

Kantar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kantar, sektördeki sorunlara katkı sağlamak için Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği başkanlığına aday olduğunu da açıkladı.

YENİLİKÇİ İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ OLARAK MESLEĞİMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN ADAY OLDUM

Mart ayında yapılması planlanan seçimlerde aday olduğunu açıklayan Ömer Kantar, “Yenilikçi inşaat müteahhitleri olarak mesleğimizin ve meslektaşlarımızın, ülkemiz ve memleketimiz adına itibarını ve müteahhitlik mesleğini daha iyi seviyelere taşıyabilmek için Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olmaya karar verdim.

MESLEĞİN İÇERİSİNDEN GELEN BİRİSİYİM

Sorunlarımızı biliyorum. Mesleğin içerisinden gelen birisiyim. Geçmiş dönemlerde, derneğimizin ve çatı kuruluşumuz İMKON’un yönetim kademelerinde görev yaptım. Şahsım ve ekibimiz, yönetime geldiğimiz takdirde tüpaydaş meslek odaları ile birlikte mesleğin en iyi seviyelerde temsil edilebilmesi ve mesleğimizin saygınlığının artırılması için gereken özveri ve emeği tüm gücümüzle vereceğiz.

PROBLEMLERİN ÇÖZÜMÜ İÇİN EKİBİMLE BİRLİKTE YÖNETİME TALİBİM

Özellikle son zamanlarda hepimizin bildiği üzere mesleğimizle ilgili ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Yaşanan bu sıkıntıların hem dile getirilmesi hem de çözümü yönünde tüm paydaşlarımızla birlikte çalışarak sonuç almak istiyoruz. Devamında sesimizin daha gür çıkması için Çevre Şehircilik Bakanlığı nezdinde çatı kuruluşumuz olan İMKON ile beraber mesleğimizi ilgilendiren konularda fikir paydaşı olmak istiyoruz. Bu konular ve mesleğimizi ilgilendiren tüm problemlerin çözümü için Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği yönetimine ekibimle beraber talibiz. Bu yolda bizim ile birlikte yürümenizi temenni eder, saygılarımı sunarım” dedi.


HÜSEYİN AKÇAAY 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler