1. HABERLERİ

  2. İNSANA YATIRIM YAPIYORUZ
İNSANA YATIRIM YAPIYORUZ

İNSANA YATIRIM YAPIYORUZ

Nurdağı İlçe Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ilçe halkına en iyi hizmeti sunabilmek için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Ökkeş Kavak, "Biz belediye olarak insana yatırım yapıyoruz. En iyi yatırım insana yapılandır. İnsanımızın rahat yaşayabileceği bir ilçe inşa ediyoruz" dedi.

A+A-

Nurdağı İlçe Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ilçe halkına en iyi hizmeti sunabilmek için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.  Başkan Ökkeş Kavak, "Biz belediye olarak insana yatırım yapıyoruz. En iyi yatırım insana yapılandır. İnsanımızın rahat yaşayabileceği bir ilçe inşa ediyoruz" dedi.

SULAMA KANALLARI TEMİZLENİP YENİLENİYOR

İlçedeki yağmur sonrası oluşacak sel ve taşkın sorununu gidermek amacıyla sulama kanallarının temizlendiğini ve bazılarının değiştirilip yenilendiğini sözlerine ekleyen Kavak, "Sakçagözü ve Şatırhüyük Mahallemizde sulama kanalı boru döşeme ve temizlik işlemleri, Belediye ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi. Şu anda altyapımız sorunsuz olarak çalışıyor’’ dedi.

HAMİDİYE GÖLETİ SULAMA İHTİYACINI KARŞILAYACAK

Hamidiye Göleti için emeği geçenlere teşekkür eden Kavak, "İlçemizin  sulama ve içme konularında büyük ihtiyacını karşılayacak olan bu gölet için desteğini esirgemeyen, Sulama hattı projesi yapımında emek ve katkılarından dolayı Başta Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’ye Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül’e, Milletvekillerimiz Ahmet Uzer’e, Mehmet Erdoğan’a, Nejat Koçer’e, Derya Bakbak’a, Ali Şahin’e,  Müslüm Yüksel’e,  M.Sait Kirazoğlu’na, Gaziantep Eski Milletvekilimiz Şamil Tayyar’a, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’e, Gaziantep MHP Milletvekillerimiz Ali Muhittin Taşdoğan’a ve Sermet Atay’a şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. ‘’ dedi

TOKİ 211 KONUT YAPACAK

Nurdağı’na TOKİ tarafından 211 konut yapılacağı müjdesini de veren Kavak ‘’İlçemize TOKİ tarafından yapılacak olan 211 konut ilçemizin büyük ölçüde ihtiyacının bir bölümünü karşılayacaktır. Bu anlamda yatırımlarımız ve çalışmalarımız artarak devam edecektir. Biz belediye olarak insana yatırım yapıyoruz. En iyi yatırım insana yapılandır. İnsanımızın rahat yaşayabileceği bir ilçe inşaa ediyoruz’’ dedi.

HÜSEYİN AKÇAAY 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler