1. HABERLERİ

  2. Bu da gelin motoru!
Bu da gelin motoru!

Bu da gelin motoru!

Evlenme kararı alan çift, gelinlik ve damatlıklarını giyip, tutkunu oldukları ve süsledikleri yarış motosikletiyle nikah törenine gitti.

A+A-

Evlenme kararı alan çift, gelinlik ve damatlıklarını giyip, tutkunu oldukları ve süsledikleri yarış motosikletiyle nikah törenine gitti.Motosiklet tutkunu 28 yaşındaki Necati Erol ve 1 yıl önce tanıştığı Zübeyde Durur evlilik kararı aldı. Gelinlik ve damatlığını giyen çift, düğün öncesi nikahlarının kıyılacağı Şahinbey Belediye Nikah Salonu'na ise gelin arabası gibi süsledikleri motosikletleri ile gitti. Motosiklet tutkunu arkadaşlarının oluşturduğu konvoy ile nikah törenine giden çift, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Tutkunu oldukları için düğün arabası yerine motosikleti tercih ettiğini belirten Necati Erol, eşi Zübeyde’yi de motosiklet tutkunu yaptığını kaydederek, "Eşim daha önceleri motosiklete binmeye korkuyordu. Zamanla bu korkusunu yendi. Benim önceki aşkım motorumdu ama artık Zübeyde" dedi.

Renkli görüntülerin yaşandığı nikah töreninde mutluluğu gözlerinden okunan gelin Zübeyde de, "Motosikleti gelin arabası gibi süslemek çok güzel oldu. Ben de Necati sayesinde motosiklet tutkunu oldum. Buraya gelip bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan motosiklet tutkunu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Nikah töreninin ardından evlilik cüzdanını alan çift motosikletlerinde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra arkadaşlarının oluşturduğu motosiklet konvoyu ile düğün salonuna gitti.DHA

Önceki ve Sonraki Haberler