1. HABERLERİ

  2. Koçer ve Külekçi ailesinin mutlu günü
Koçer ve Külekçi ailesinin mutlu günü

Koçer ve Külekçi ailesinin mutlu günü

AKP Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer?in oğlu Cihan ile, Külekçi ailesinin kızı İpek dünya evine girdi. 14 şahitli nikahı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı. Genç çiftin mutluluğu görkemli bir düğünle taçlandı.

A+A-

AKP Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’in oğlu Cihan ile, Külekçi ailesinin kızı İpek dünya evine girdi. 14 şahitli nikahı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı. Genç çiftin mutluluğu görkemli bir düğünle taçlandı.


HERKES ORADAYDI


 


Milletvekili Nejat Koçer, oğlu Cihan Koçer’i görkemli bir düğün ile evlendirdi. Öncelikle, Şahitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen nikah törenine Vali Erdal Ata’nın yanı sıra Gaziantep Milletvekilleri Halil Mazıcıoğlu, Derya Bakbak, Mehmet Sarı, Şamil Tayyar, Ali Şahin, Mehmet Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, Gaziantep Sanayi Odası Bakanı Adil Konukoğlu, Gaziantep Sanayi Odası Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cahit Nakıboğlu, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve davetli eşleriyle birlikte katıldı.


 


14 ŞAHİTLİ NİKAH


 


Nikah töreninde Koçer ve Külekçi ailesi, davetlileri kapıda karşılarken, genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı. Nikaha tam 14 kişi şahitlik etti. Genç çiftin nikah şahitliğini, Vali Erdal Ata, Milletvekilleri Halil Mazıcıoğlu, Şamil Tayyar, Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Mehmet Sarı, Ali Şahin ile AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, Abdulkadir Konukoğlu, Mehmet Koçer, Nihat Akınal, Ahmet Kaşıbeyaz, Adil Konukoğlu ve Cemal Gürsoy yaptı.


 


CÜZDANI VALİDEN ALDILAR


 


Çok sayıda davetlinin katıldığı nikah töreninde Cihan ve İpek çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken, çiftin nikahını kıyan Fatma Şahin evlilik cüzdanını Vali Erdal Ata’nın genç çifte takdim etmesini istedi. Vali Erdal Ata da Cihan-İpek çiftine mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını genç çifte takdim etti.


 


EĞLENCE DORUKTA


Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki nikah töreninden sonra davetliler, Teymur Continental Hotel’de düzenlenen muhteşem düğünde de Koçer ve Külekçi ailesini yalnız bırakmadı. İzmir’den gelen bir müzik grubu eşliğinde doyasıya eğlenen davetliler, muhteşem bir düğüne tanıklık ettiler. Protokol üyelerinin eşleriyle birlikte katıldığı düğün törenine Vali Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, milletvekilleri, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi, işadamı ve davetli katıldı.


 


DANSLAR DÜĞÜNE 


DAMGA VURDU


 


Davetlilere ikram edilen yemek ile başlayan düğün töreninde Cihan-İpek çiftinin yanı sıra davetliler de çalan müziğe zaman zaman dans ederek, zaman zaman da oyunlar oynayarak eşlik etti.


DİKKATLERDEN KAÇMADI


 


Düğünde Adil Konukoğlu’nun Slow müziklerde eşiyle dans ettiği görülürken, hareketli parçalar çaldığında ise Nejat Koçer ve İşadamı Mustafa Topçuoğlu ile birlikte doyasıya eğlenmesi ve oyunlar oynaması dikkatlerden kaçmadı. Geç saatlere kadar devam eden düğün töreninde Milletvekili Nejat Koçer ve eşi Füsun Koçer, masaları tek tek gezerek davetlilerle birebir ilgilendi. 


Fatma Bekiroğlu Encu

Önceki ve Sonraki Haberler