1. HABERLERİ

  2. Gala yağmura teslim olmadı
Gala yağmura teslim olmadı

Gala yağmura teslim olmadı

2. Uluslararası Şirehan Yiyecek ve İçecek Festivali?nin gala gecesi sağanak yağışa rağmen büyük bir coşku içerisinde yapıldı. Şirehan Otel bahçesinde yapılan gala gecesine katılan davetliler, yağmura rağmen Gaziantep?in kültür elçisi Ahmet Ümit?in okuduğu şiirler ve sanatçı Mehtap Meral ve muhteşem orkestrası eşliğinde okuduğu şarkılarla kendilerinden geçtiler.

A+A-

2. Uluslararası Şirehan Yiyecek ve İçecek Festivali’nin gala gecesi sağanak yağışa rağmen büyük bir coşku içerisinde yapıldı. Şirehan Otel bahçesinde yapılan gala gecesine katılan davetliler, yağmura rağmen Gaziantep’in kültür elçisi Ahmet Ümit’in okuduğu şiirler ve sanatçı Mehtap Meral ve muhteşem orkestrası eşliğinde  okuduğu şarkılarla kendilerinden geçtiler.


Davetlilerin büyük bölümü yağmura aldırış etmeden yoğun yağış altında dans ederek seslendirilen türküler eşliğinde oynamayı ihmal etmediler.


Sırılsıklam olan davetliler, geceyi yağışa rağmen düzenleyenlere teşekkür ederek,” İlk gün süren çok güzel bir festivalin finalini gala gecesi ile yaptık. Buraya eğlenmeye geldik. Yağmurun yağması çok önemli değil, yinede eğlendik. Organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ediyoruz” dediler. Festival Genel Koordinatörlerinden Tahir Tekin Öztan’da konuklarla yakından ilgilenirken FOK TV Haber Sunucusu Fatih Portakal’ın evlilik yıldönümüyle ilgili hazırladığı sürpriz kutlama da herkesin büyük ilgisini çekti. Portakal Tahir Tekin Öztan’a teşekkür ederek beklemedikleri bir sürprizle karşılaştıklarını belirtti.


Gala gecesi başlamadan önce başlayan yağmur nedeniyle sahnenin üzeri çadırla kapatılırken, davetlilerin korunması için ise sahnenin karşısına çadır kuruldu. Davetlilerin bir kısmı çadırın altında Ahmet Ümit’in seslendirdiği şiir ve Mehtep Meral’ın şarkılarını dinlemeyi tercih ederken, izleyicilerin büyük bölümü ise yağmur altında dans etmeyi, oynamayı tercih ettiler. (Bülten)

Önceki ve Sonraki Haberler